SNEFNUG (= Sneeuwvlok)
MILIEU - DUURZAAMHEID - DIERENWELZIJN - GEMAKKELIJK - ZACHTHEID - KWALITEIT - NATUURLIJK MATERIAAL
SNEFNUG is een superzacht, licht, luchtig en vol garen, volledig gemaakt van natuurlijke materialen in een extra heerlijke combinatie van 55% baby alpaca, 10% extra fijne merinowol en 35% katoen.
SNEFNUG wordt geproduceerd door een Italiaanse spinnerij in familiebezit met betrekking tot het milieu en dierenwelzijn, dus de gebruikte merinowol is natuurlijk mulesingvrij.
SNEFNUG bestaat uit een katoenen buis als kern waarin een fijne en delicate mix van merino en baby alpaca wordt ingeblazen, samen geeft het een sterk en tegelijkertijd super zacht en exclusief garen.
SNEFNUG is met name geschikt voor baby- en kinderprojecten en voor de huidige trend van oversized gebreide ontwerpen op grote pennen voor volwassenen, zoals truien, vesten, sjaals en hoeden.
Met de 32 prachtige kleuren in SNEFNUG is er voldoende mogelijkeid om uw kleuren voorkeur samen te stellen.
De aanbevolen naalddikte is 4,0 - 6,0 mm en de aanbevolen gauge is 12-16 m per 10 cm en ongeveer. 24 p in hoogte.
De looplengte is 110 m per bol van 50 gram.
Het wordt aanbevolen om het afgewerkte werk met de hand te wassen met wolwasmiddel en het plat te laten drogen.
Wanneer het in de machine wordt gewassen, kan het voltooide werk krimpen tot 7%.
Het wordt aanbevolen om ribranden een beetje stevig en iets smaller te breien.
- Snefnug Mørkegrøn€ 9,50
- Snefnug Vissengrøn€ 9,50
- Snefnug Jægergrøn€ 9,50
- Snefnug Lime€ 9,50
- Snefnug Citrongul€ 9,50
- Snefnug Lyse Lilla€ 9,50
- Snefnug Mørk Lilla€ 9,50
- Snefnug Hindbær€ 9,50
- Snefnug Magenta€ 9,50
- Snefnug Fersken€ 9,50
- Snefnug Lys Pink€ 9,50
- Snefnug Lys Pudder€ 9,50
- Snefnug Koral€ 9,50